NAJCZĘSCIEJ WYBIERANE

WEJDŹ

WEJDŹ

WEJDŹ

SPRAWDZENI PRODUCENCI FARB

Düfa / PROFITEC

W szerokim asortymencie naszej firmy znajdą Państwo szeroki wybór specjalistycznych produktów z zakresu chemii budowlanej. Oferta kierowana jest zarówno do profesjonalistów i fachowców w swojej branży, jak i amatorów. Pragniemy podkreślić, że wszystkie proponowane produkty są w pełni bezpieczne i nie tworzą zagrożenia dla zdrowia. Naszym znakiem rozpoznawczym jest logo z jeżykiem, które z łatwością można odnaleźć w niemal wszystkich sklepach i marketach budowlanych.

TIKKURILA

Tikkurila jest skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, wytwarzającym produkty ze starannie dobranych surowców, które spełniają najwyższe standardy jakościowe. Naszą wizją jest tworzenie powierzchni, które mają znaczenie.

RALSTON 

Niezależna holenderska firma rodzinna
Jesteśmy niezależną holenderską firmą rodzinną, która już od 1916 r. odnosi sukcesy w tworzeniu farb.

Nasze sukcesy nie biorą się stąd, że trzymamy się utartych schematów – wręcz przeciwnie: opracowując nasze produkty stale łączymy tradycyjne rzemiosło z najnowszymi technologiami i odkryciami.

 Farby elewacyjne i do wnętrz - jak wybrać odpowiednie?

Wybór odpowiednich farb elewacyjnych i do wnętrz może być niełatwym zadaniem. Kluczowe jest dostosowanie produktu do warunków atmosferycznych oraz aranżacji wnętrza. Należy zwrócić uwagę na trwałość, odporność na warunki zewnętrzne oraz łatwość aplikacji. Wybierając farby, warto także kierować się ekologicznymi rozwiązaniami i zwracać uwagę na skład produktu. Zdecyduj się na jakość i trwałość, aby cieszyć się pięknym efektem przez długie lata.

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA