WEJDŹ

WEJDŹ

WEJDŹ

SPRAWDZENI PRODUCENCI NARZĘDZI

Schuller Eh'Klar

Strategia firmy Schuller Eh'klar kształtowana jest od ponad 40 lat poprzez tzw."rodzinne zarządzanie". Jasna koncepcja marketingowa i sprawny system dystrybucji umożliwiają dostęp do naszych produktów zarówno majsterkowiczom, jak i profesjonalistom. O naszej przewadze nad konkurencją decyduje starannie dobrany asortyment w oparciu o kryterium jakości i ceny, czyli wysoka jakość, korzystna cena.

SOLID

Produkty marki SOLID przeznaczone są dla profesjonalnych wykonawców budowlanych, którzy doceniają wysoką jakość

I niezawodność używanych narzędzi. 

Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów, takich jak stal pochodząca z renomowanych europejskich hut czy wysokogatunkowe tworzywa sztuczne. Proces produkcji jest stale monitorowany, dzięki czemu uzyskujemy produkty najwyższej jakości.

ANZA

Pędzle Anza są projektowane specjalnie z myślą o profesjonalnych malarzach. Dokładnie sprawdzamy wszystkie parametry, a następnie uważnie słuchamy doświadczonych malarzy i zapraszamy ich do współpracy przy tworzeniu nowych narzędzi. Podczas komponowania mieszanki włókien bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty, tak aby malowanie było jak najwydajniejsze — dzięki temu możliwe jest uzyskanie optymalnych efektów w krótkim czasie.

Narzędzia wykończeniowe 

- kluczowe elementy dla profesjonalnego efektu

Wybór odpowiednich narzędzi wykończeniowych ma kluczowe znaczenie dla jakości i trwałości malowania. Wysokiej jakości pędzle, wałki, szpachelki i taśmy malarskie zapewniają precyzję, równomierne rozprowadzenie farby oraz ochronę przed smugami. Dokładne szlifowanie i zabezpieczenie powierzchni przed malowaniem to nieodzowne etapy przygotowania. Wykorzystując profesjonalne narzędzia, możemy osiągnąć perfekcyjny efekt, który długo będzie cieszył nasze oczy.

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA