VIP HOMES Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 w Komarnie tuż obok Jeleniej Góry.
Działka płaska,  posadowiona na obrzeżach miasta, na początku Komarna - stąd zaledwie 10 minut od centrum Jeleniej Góry!
W MIEJSCOWYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKA OKREŚLONA JEST ZAPISEM  MN – strefa terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zagrodowej z dopuszczeniem wprowadzania usług nieuciążliwych, w tym strefa terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o charakterze rozproszonym.
Działka położona na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych, pośród lasów i łąk. Dojazd do działki drogą asfaltową, a w niewielkim odcinku drogą szutrową. Z działki rozciągają się piękne widoki na góry, jest dobrze nasłoneczniona, nieopodal tereny leśne. 
Stąd doskonały dojazd do Wojanowa, Karpacza, Szklarskiej Poręby Jakuszyc, Pragi oraz Wałbrzycha, Wrocławia i Berlina. 
Media: woda miejska, kanalizacja w ulicy, energia, gazu brak.
Serdecznie zapraszam ! cena do negocjacji !
tel. 666 222 031
 

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie lub najem nieruchomości.

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

05 marca 2024

Cena: 265 000 zł

 

Metraż: 1600 m2

Lokalizacja: Komarno

Województwo: dolnośląskie

Kategoria: działka budowlana  na sprzedaż

 

 

KOMARNO - DUŻA  I  WIDOKOWA  DZIAŁKA BUDOWLANA

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA