Przygotowanie powierzchni:

 

Produkt wymaga gładkich ścian, najlepszym podłożem są płyta GK, powierzchnie szpachlowane itp. Gruntowanie – przygotowujemy powierzchnię zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem NEO GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY i po upływie około 4–6 h nanosimy biały lub podbarwiony podkład DK QUARZO lub DK MAT VERSATILE. Staramy się nie pozostawiać charakterystycznego wzoru po wałku. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6-8 h.

 

Sposób wykonania VELLI:

Aplikację Velli rozpocząć po wyschnięciu podkładu. Produkt nakładamy w dwóch jeżeli zajdzie taka potrzeba w trzech warstwach. Pierwszą warstwę rozprowadzamy za pomocą pacy INOX 20×8 cm, tworząc gładką i zwartą powierzchnię, uważając aby nie pozostawić zgrubień. Pacę prowadzimy najlepiej ruchami krzyżowymi ściągając nadmiar produktu. Po wyschnięciu ok. 4-6 h nakładamy drugą warstwę produktu pacą INOX analogicznie jak warstwę pierwszą.

Wykończenie dekoracyjne i ochronne na bazie wody do wnętrz. Pozwala na uzyskanie cieniowanych wzorów o różnym stopniu intensywności w zależnościod pożądanego efektu. Ten niuans nadaje ścianom wizualny efekt lekkości i delikatności.

 

Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wykorzystanie produktuzarówno w ekskluzywnych jak i nowoczesnych aranżacjach.

24 stycznia 2024

Velli

efekt stali cortenowskiej

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA