Przygotowanie powierzchni:

 

Gruntowanie – przygotowujemy powierzchnię zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem NEO GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY i po upływie około 4–6 h nanosimy biały lub podbarwiony podkład DK QUARZO. Staramy się nie pozostawiać charakterystycznego wzoru po wałku. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6–8 h.

 

Sposób wykonania Sundeco:

Farbę nanosimy płaskim pędzlem, wykonując ruchy określające kierunek pożądanego wzoru. Produkt możemy z powodzeniem aplikować na ścianę innymi narzędziami malarskimi typu: rękawica, paca. Łatwym sposobem wykonania dekoracji jest aplikowanie w odległości kilku centymetrów punktów, które następnie łączymy ze sobą przy użyciu pędzla. Należy unikać nadmiernego rozciągania produktu na ścianie. Ciekawy efekt produktu osiągniemy przez nakładanie za pomocą pacy ABS. W tym przypadku farbę nanosimy wałkiem, następnie pacą tworzymy niesymetryczne wzory tzw. „ósemki”. Pracujemy na powierzchni nie większej jak 2–3 m². Ewentualne niedoskonałości powstałe w procesie nakładania, możemy zniwelować poprzez ponowne naniesienie farby. Powierzchnię narażone na szczególne zabrudzenia zaleca się zabezpieczyć lakierem ochronnym Vernice Guardi lub Satine.

Szlachetna farba o perłowo – metalicznym aspekcie. Połączenie specjalnych dodatków i pigmentów tworzą barwne, intensywne refleksy świetlne zmieniające swój wygląd wraz ze zmianą kata padania światła. Sundeco charakteryzuję się możliwością kreowania dowolnych wzorów oraz wysoką odpornością na zmywanie.

 

Zastosowanie w farbie drobinek brokatu wprowadza w niebanalny nastrój w aranżacjach typu np. sypialnie, salony. Szeroka paleta kolorystyczna, pozwala wykorzystać produkt przy realizacji projektów w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Jedną z wielu zalet zastosowania produktu jest możliwość modelowania dowolnych wzorów według własnych inspiracji.

23 stycznia 2024

Sundeco

efekt stali cortenowskiej

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA