Przygotowanie powierzchni:

 

Gruntowanie – przygotowujemy powierzchnię zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem NEO GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY i po upływie około 4–6 h nanosimy biały lub podbarwiony podkład DK QUARZO. Staramy się nie pozostawiać charakterystycznego wzoru po wałku. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6–8 h.

 

Sposób wykonania Rifless:

Farbę nanosimy płaskim pędzlem, wykonując ruchy określające kierunek pożądanego wzoru. Produkt najczęściej nakładamy symetrycznie rozciągając zawarte w farbie kruszywo w układzie poziomym lub pionowym. Ciekawy efekt produktu osiągniemy przez nakładanie go za pomocą pacy ABS. W tym przypadku farbę nanosimy wałkiem, następnie pacą tworzymy niesymetryczne wzory. Pracujemy na powierzchni nie większej jak 2–3 m². Powierzchnie narażone na szczególne zabrudzenia zaleca się zabezpieczyć lakierem ochronnym Vernice Guardi lub Satine.

Farba metaliczna z dodatkiem opalizującego kruszywa, tworzy barwne refleksy świetlne zmieniające swój wygląd wraz ze zmianą kąta padania światła.

 

Charakteryzuję się dużą możliwością kształtowania dowolnych wzorów oraz wysoką odpornością na zmywanie. Ponadto możliwość dowolnego modelowania farby, pozwala na zastosowanie jej w inspiracjach wnętrz nowoczesnych oraz stylowych.

24 stycznia 2024

Riflessi

efekt stali cortenowskiej

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA