Przygotowanie powierzchni:

 

Gruntowanie – przygotowujemy powierzchnię zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem NEO GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY i po upływie około 4–6 h nanosimy podbarwiony podkład DK QUARZO. Staramy się nie pozostawiać charakterystycznego wzoru po wałku. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6–8 h.

 

Sposób wykonania Provence:

Provence nakładamy płaskim pędzlem 76 lub 140 mm w jednej warstwie krótkimi ruchami tzw. sposobem na krzyż jednocześnie zwracamy uwagę by nie rozgnieść zawartych w farbie białych flo:nie przecieramy daną powierzchnię w celu pozbycia się ewentualnych smug po pędzlu. Po upływie około 30 min. (należy uwzględnić temp. otoczenia) gdy nałożona farba zacznie matowieć, duoszpachelką, zachowując ruchy krzyżowe, rozgniatamy białe flokuły. Na całą przewidzianą do dekoracji powierzchnię produkt nanosimy etapami (od 2 do 3 m²) zachowując zasady opisane wyżej. Należy pamiętać by poszczególne powierzchnie łączyć „mokre z mokrym”.

Farba do wnętrz o matowym lub szlachetnie metalicznym aspekcie, której końcowy efekt imituje antyczne przetarcia w weneckim stylu. System cechuje łatwość aplikacji oraz możliwość rekonstrukcji drobnych ubytków. Szeroka paleta barw oraz różnorodność aspektów pozwala wykorzystać produkt do aranżacji wnętrz nowoczesnych oraz stylowych.

Produkt występuję w trzech wariantach:

– Provence Mat – efekt matowy

– Provence Up – efekt perłowy

– Provence Dream – efekt metaliczny

Do każdego wariantu istnieje możliwość dodania brokatu.

24 stycznia 2024

Provence Mat, Up, Dream

efekt stali cortenowskiej

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA