Przygotowanie powierzchni:

 

Gruntowanie – przygotowujemy powierzchnię zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem NEO GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY i po upływie około 4–6 h nanosimy biały lub podbarwiony podkład DK QUARZO. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6–8 h.

 

Sposób wykonania Muro Perle:
Masę Muro Classic nakładamy pacą ze stali nierdzewnej na powierzchnię nie większą niż 2–3 m² na grubość w warstwie około 2–4 mm. Następnie nie dopuszczając do wyschnięcia produktu modelujemy do uzyskania wcześniej zakładanego wzoru (używamy pacy ABS). Należy pamiętać by następne nakładane powierzchnie łączyć ze sobą gdy są jeszcze mokre tzw. „mokre z mokrym”. Całość pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia na około 24 h. Taśmę zabezpieczającą należy usunąć przed wyschnięciem masy. Po wyschnięciu przecieramy lekko papierem ściernym delikatnie go wygładzając. Następnie wałkiem lub pędzlem nakładamy farbę DK Satine (biała lub podbarwiana), w celu „odcięcia” masy od warstwy wykończeniowej. Do ostatecznego wykończenia używamy Werniksu Metalicznego, który nakładamy wałkiem na powierzchni około 2–3 m², po czym przecieramy zwilżoną w wodzie gąbką. Łączymy „mokre z mokrym” nie dopuszczając do wyschnięcia produktu.

System pozwala uzyskać efekt antycznego muru, tynku rustykalnego. Dzięki nieograniczonym możliwościom modelowania struktury, może być doskonałym sposobem zaaranżowania wnętrz klasycznych i nowoczesnych.

 

Wysoki stopień połysku zastosowanych werniksów wprowadza blask w dekorowanych pomieszczeniach. Muro Perle nie wymaga gładkich ścian. Dekoracje cechuje wysoki stopień trwałości i zmywalności, co kwalifikuje go do zastosowań w budynkach użyteczności publicznej.

23 stycznia 2024

Muro Perle

efekt stali cortenowskiej

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA