Przygotowanie powierzchni:

 

Gruntowanie – przygotowujemy powierzchnię zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem NEO GRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY i po upływie około 4–6 h nanosimy biały lub podbarwiony podkład DK QUARZO. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6–8 h.

 

Sposób wykonania Broken:

Białą masę Muro Classic nakładamy pacą metalową na powierzchni około 3–5 m² (nie dopuszczamy do całkowitego wyschnięcia). Efekt Broken uzyskujemy za pomocą tzw. pacy trawiastej wyciskając w mokrej jeszcze masie charakterystyczny wzór, najczęściej po skosie. Czekamy aż masa delikatnie podeschnie (10-20 min. zależne od temp. i wilgotności) po czym delikatnie wygładzamy w pierwszej kolejności duoszpachelką, następnie pacą metalową. Pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia. Przed nałożeniem Sundeco należy powierzchnię przetrzeć drobnym papierem ściernym. Farbę Sundeco najczęściej nanosimy w 2 warstwach. Pierwszą warstwę najlepiej rozcieńczyć z wodą około 15%, nałożyć wałkiem po czym na mokro przetrzeć gąbką niwelując charakterystyczny wzór po wałku. Po całkowitym wyschnięciu pierwszej warstwy, przystępujemy do nakładania drugiej po wcześniejszym rozcieńczeniu z wodą około 10–15% . Pracę wykonujemy pędzlem lub gąbką wcierając Sundeco w charakterystyczne wżery (staramy się aby nie zamalować płaskich powierzchni), po czym na mokro przecieramy uzyskując ostateczny efekt produktu.

Połącznie Decoverni Muro Classic z farbą metaliczną Sundeco daje możliwość wykonania powierzchni o wyjątkowej i wyrafinowanej elegancji.

 

Jest to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących nowoczesnych systemów nadających wnętrzom ponadczasowy charakter.

23 stycznia 2024

Muro Broken

efekt stali cortenowskiej

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA