Przygotowanie powierzchni:

 

Sposób wykonania AurumMetoda I – Pędzel + Duoszpachelka Farbę Aurum nakładamy płaskim pędzlem, wykonując ruchy krzyżujące się. Pracę rozpoczynamy w górnym rogu ściany i kierujemy się w dół. W momencie gdy produkt zaczyna wysychać i traci połysk, przystępujemy do wygładzania zawartych w nim ciemnych flokułów przy użyciu duoszpachelki. Czynność tą również wykonujemy w różnych kierunkach. Siła nacisku narzędzia na ścianę będzie decydowała o końcowym efekcie produktu.

 

Metoda II – Pędzel + Paca INOXProdukt podobnie jak w pierwszej metodzie nanosimy przy użyciu płaskiego pędzla. Istotna różnica polega na tym iż czynność wykonujemy na powierzchni około 1–1,5 m² i przystępujemy do zagładzania farby za pomocą nierdzewnej pacy INOX. W ten sposób wykonując ruchy krzyżowe i stosując dość mocny nacisk na pacę uzyskujemy charakterystyczny wygląd produktu przypominający efekt spieku lub rdzy. Możliwe jest również bezpośrednie nakładanie farby na ścianę za pomocą pacy, pomijając pędzel – wykonując te same ruchy krzyżowe. Idealny efekt zatarcia dekoracji można uzyskać poprzez nałożenie drugiej warstwy farby po min. 6 godz. od pierwszej aplikacji.

Wyrafinowane wykończenie do tworzenia ścian o antycznym – tajemniczym efekcie.

 

Dzięki różnorodnej kolorystyce, zmieniającej się pod wpływem padającego światła, produkt idealnie nadaję się do podkreślenia nowoczesnego charakteru wnętrz. Farba z dodatkami metalicznymi Gold lub Silver przypominająca efekt „spieku”. Szlachetna powłoka nada również elegancji i uroku wnętrzom w stylu glamour i vintage. Zaletą produktu jest wysoka zmywalność oraz optyczny efekt niwelowania drobnych mankamentów ścian.

15 stycznia 2024

AURUM

efekt stali cortenowskiej

Kontakt

tel. +48 792 701 366 

mail: farby.jeleniagora@gmail.com

 

VIPHOMES.pl

Kontakt

tel. +48 666 222 031

mail: viphomes.info@gmail.com

 

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   10:00 - 17:00

Godziny otwarcia

 

Pn - Pt:   08:00 - 17:00  

SKLEP PREMIUM 

NIERUCHOMOŚCI

ZNAJDZIESZ NAS!

 

ul. Zgorzelecka 7, 58-500 Jelenia Góra

NAWIGACJA